Coraz więcej polskich gwiazd decyduje się na pokazanie swojego prawdziwego, naturalnego oblicza. Po pozowaniu na ściankach wracają do domu i zmywają makijaż, aby później opublikować zdjęcie na Instagramie. Niedawno bez makijażu pokazały się między innymi Natalia Siwiec, Anna Lewandowska i Kinga Rusin. Jak zauważył Kozaczek.pl, dzisiaj do ich grona dołączyła Dominika Gwit.

ZOBACZ TEŻ: FANI NIE MAJĄ LITOŚCI DLA DOMINIKI GWIT! NA INSTA: ZNÓW JESTEŚ BAŃKA…

Aktorka jest jedną z tych kobiet, które nie boją się mówić otwarcie o naturalności. Wciąż przekonuje nas do tego, że piękno nie ma rozmiaru. Kocha swoje pełne kształty i mimo bezustannej krytyki w Internecie nie zamyka się przed światem.

Dla kobiet, które mają problem z samoakceptacją Dominika jest wielką inspiracją. Aktorka chętnie motywuje je działania. Ze swoimi fankami rozmawia głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam ukazały się dwa filmy, na których Dominika pokazała się bez makijażu. Insta Stories aktorki to relacja z wizyty w klinice młodości. Aktorka wybrała się na regulację brwi. Historię na Instagramie uzupełniła filmem z podziękowaniami.

ZOBACZ TEŻ: DOMINIKA GWIT ZNOWU POKAZUJE SWÓJ DYSTANS DO SIEBIE! NA JEJ INSTAGRAMIE MEMY

Co o tym sądzicie?

Dominika Gwit pokazała się bez makijażu!

Dominika Gwit pokazała się bez makijażu!