Jesteśmy bardzo wymagające, jeśli chodzi o tusz do rzęs. W końcu właśnie tą część makijażu uważamy za jedną z najważniejszych. Każdy makijaż powinien być wykończony pięknymi, długimi rzęsami, które będą zwracać uwagę na nasze oczy. Nic więc dziwnego, że poszukujemy idealnego kosmetyku, który zapewni nam ten efekt.

Prześliczne fryzury z lat 70., które wracają do mody! Są łatwe w codziennej stylizacji

Długie i gęste rzęsy: tusz do rzęs

Tusz Eveline przez wiele dziewczyn uważany jest za jeden z najlepszych produktów tego typu. Mowa tutaj o Volumix Fiberlast. Ma przepiękny, głęboki czarny kolor, który przyciemnia rzęsy. Dzięki formule pogrubia i wydłuża rzęsy. Wygodna zaokrąglona, silikonowa szczoteczka dociera do samej nasady rzęs. W ten sposób możemy otrzymać maksymalny efekt. Dodatkowo jest niezwykle trwały i nie kruszy się oraz nie odbija się na powiekach.

Długie i gęste rzęsy: ulubieniec wielu kobiet

Tusz Eveline często określany jest przez dziewczyny zainteresowane makijażem ulubieńcem. Wcale nas to nie dziwi: kosmetyki tej marki mają świetną jakość i bardzo przystępną cenę. Podobnie jest z tuszem Volumix Fiberlast, którego nawet regularna cena jest atrakcyjna. Teraz możesz mieć go jeszcze taniej, ponieważ w promocji Hebe kosztuje jedynie 10,49 zł! Został on przeceniony z 17,49 zł.

Dominika Tajner o zabiegach kosmetycznych, medycynie estetycznej i sztucznych rzęsach

Długie i gęste rzęsy: co zrobić, aby uzyskać lepszy efekt?

Podsumowując, dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, zawsze nakładaj na rzęsy dwie warstwy tuszu. Pomaluj je najpierw jedną warstwą i odczekaj, aż wyschnie, a następnie nałóż więcej produktu. Sprawi to, że Twoje rzęsy będą jeszcze dłuższe i grubsze. Silikonowa szczoteczka jest niezwykle komfortowa, ponieważ sprawi, że nawet taka aplikacja produktu nie sklei rzęs.