Możliwe, że każdego dnia stosujesz tusz do rzęs w taki sam sposób. Możliwe, że działa to całkiem nieźle. Zdradzić ci mały sekret? Artyści makijażu niemalże nigdy nie stosują wyłącznie jednej maskary. Zamiast tego mieszają i dopasowują formuły, szczoteczki, a nawet odcienie, aby rozwiązać najczęściej popełniane błędy związane z tuszem. Ty możesz zrobić to samo.

Wizażyści tłumaczą, że nakładanie warstwy zwykłego tuszu na maskarę wodoodporną jest najlepszym sposobem, aby zmusić niesforne rzęsy do nabrania objętości. Podobno podwijają się wtedy we właściwy sposób. Nadaje to bardziej naturalny wygląd.

ZOBACZ TEŻ: DRAPING, CZYLI SEKRETNA TECHNIKA ZZA KULIS NEW YORK FASHION WEEK

Oprócz zwykłego czarnego tuszu aplikowanego na górne rzęsy makijażyści często nakładają brązowe odcienie na dolne rzęsy. Nawet zanim modne stały się kolorowe odcienie maskar, wizażyści strategicznie podkreślali oczy subtelnym muśnięciem koloru.

Nałóżcie warstwę czarnego tuszu do rzęs, następnie aplikujcie odcień bordowy. Zobaczycie, jak pięknie uwydatni to wasze spojrzenie. To subtelne, ale zwracające uwagę na oczy.

ZOBACZ TEŻ: BANALNY TRIK, PO KTÓRYM SKÓRA PROMIENIEJE FAJNYM, ZDROWYM BLASKIEM!

Co o tym myślicie?