Świąteczno-sylwestrową kolekcję Givenchy stworzył Nicolas Degennes. Zamknął w srebrzystym pudrze idealne, czyste i nieuchwytne światło diamentów. Odrobina tego blasku otacza także oczy – Givenchy przyozdabia rzęsy gwieździstą tiarą. Nowa kolekcja to także nowe odcienie i limitowane opakowania katalogowych produktów.

Pudru Prisme Solitaire użyj na ramionach i barkach, aby diamentowe drobinki „łapały” światło. Na twarz nakładaj puder lekkimi muśnięciami – ma on za zadanie podkreślić rysy i rozjaśnić oblicze. Z powodzeniem produkt można stosować w makijażu oczu – tuż pod łukiem brwiowym lub na dowolny cień do powiek, w celu uzyskania świetlistego spojrzenia.
Rada: jeśli zastosujesz puder na mokro, zintensyfikujesz jego diamentowe właściwości. Idealne na wieczór.

Ozdobny żel do rzęs Lash Sparkles może być używany dwojako: dodaj odrobinę na same końcówki (A) lub pokryj nim całe rzęsy od nasady po same końce (B). Bardzo ładny efekt uzyskasz, jeśli wcześniej pomalujesz rzęsy tuszem. Można także ozdobić żelem brwi.

Brokatowy błyszczyk Pop Gloss Crystal można stosować bezpośrednio na usta lub na szminkę w dowolnym odcieniu. Podobnie jak mieniący się ciepłymi turkusami i różami diamentowy lakier do paznokci Vernis Please.

Zimowy makijaż od Givenchy to także limitowana edycja tuszu Captiv’Eyes w kolorze Extreme Black oraz satynowej pomadki Rouge Interdit w odcieniu Rose Desire.

Czytaj więcej o najnowszych trendach w makijażu!