Deynn, a właściwie  Marita Surma-Majewska (27 l.) od jakiegoś czasu zamieszcza na swoim Instagramie makijaże artystyczne, którymi upodabnia się do znanych osób, jak np. Johnny Depp. Tym razem kompletnie zaskoczyła wszystkich obserwatorów i zamieniła się w … hamburgera.

Deynn zmieniła swoją twarz w Hamburgera

Deynn na początku swojej aktywności w social mediach zaczynała jako blogera modowa. O Maricie z pewnością można powiedzieć, że afery się jej trzymały. Jednak od kiedy wróciła z mężem ze Stanów Zjednoczonych, zmieniła się nie do poznania. Teraz jest osobą, która z chęcią pomaga innym, a przy tym ma pozytywne nastawienie.

Deynn pokazała się bez brwi. Ten makijaż jest PRZERAŻAJĄCY

Z czasem odnalazła w sobie pasję do makijaży artystycznych i na Instagramie (gdzie teraz podpatruje ją 1,5 mln. Internautów!) pokazuje swoje prace. Był już Johnny Depp, Wonder Woman – a teraz przyszła pora na Hamburgera. Marita dosłownie zmieniła swoją twarz w apetycznego fast-food’a.

Are you hungry? do you want fries with that? – podpisała zdjęcie artystycznego makijażu Marita

Tym razem, Marita Surma-Majewska przeszła samą siebie i zaskoczyła chyba wszystkich w sieci. Fani nie mogli wyjść w szoku i przyznali, że rysunek jest tak realistyczny, że wygląda jak naklejka, albo wklejona emotikona.

Deynn pokazała się BEZ MAKIJAŻU z niedoskonałościami na twarzy

Jeden z obserwatorów zapytał Deynn, ile czasu zajęło jej wykonanie takiego makijażu, a ona przyznała, że zrobiła go w 2 godziny.

Fani zdecydowanie byli pod wrażeniem jej umiejętności plastycznych i przyznali, że z chęcią zobaczą jej kolejne propozycje.

Patrzę na to zdjęcie i zastanawiam się jak Ty to Marita zrobiłaś? 

Nie no sztos. 

Myślałam ze to emotka wklejona. 

Aż mnie zatkało – czytamy 

My również jesteśmy pod wrażeniem i czekamy na kolejny makijaż influencerki.

Podoba się Wam taka wersja make-up’u?