Chociaż nie jestem największą fanką rodziny Kardashian, uważam, że to dwie najmłodsze siostry mają w sobie coś wyjątkowego. Być może jest to hipnotyzujące spojrzenie jak u Kendall bądź nieustanna chęć zmian, jak u Kylie. Nie jestem jednak jedyną, która tak zaciekle śledzi poczynania tej ostatniej. I chociaż daleko mi do zmiany wyglądu na jej podobieństwo (ile klonów może jeszcze wyprodukować instagram?), to chętnie zmieniłabym się w nią na jeden jedyny wieczór. James Charles pokazał mi właśnie, że to możliwe!

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNÓW POWIĘKSZYŁA USTA, ALE TYM RAZEM EFEKT JEST NAPRAWDĘ ZŁY

Znany celebryta, makijażysta i youtuber zaprezentował kilka dni temu na instagramie po raz kolejny swój fenomenalny talent. Za pomocą peruki i kilku sztuczek makijażowych zmienił się w Diamond Tiara, czyli swoje drag queen alter ego. Kogoś Ci przypomina? Przyjrzyj się bliżej. Czy inspiracją nie była przypadkiem Kylie?

Tak, zdecydowanie wygląda jak kopia Kylie z 2017 roku, kiedy to celebrytka nosiła pudrowo różową perukę z wielką namiętnością i lansowała styl na różowe cienie do powiek. Nie bez znaczenia jest też oczywiście fakt, że twarz jest naprawdę umiejętnie wykonturowana, a powieki w stylu smokey jeszcze mocniej wyciągają twarz. Jedyne co mi lekko nie pasuje do brwi – wydaje mi się, że Kylie nosi je trochę inaczej, ale kto by się czepiał szczegółów!

ZOBACZ TEŻ: Gej, dziwadło, klaun? Oni ciągle słyszą takie obelgi, bo… lubią się malować (I robią to lepiej od Ciebie!)

Myślicie, że doczekamy się usługi makijażystek, które będą specjalizowały się w transformacji makijażowej w celebrytkę na jedną noc? Wyczuwam naprawdę spore zainteresowanie tematem!