Trendy w makijażu zmieniają się tak samo jak trendy w modzie. Chociaż śmiało mogę stwierdzić, że w makijażu zdecydowanie rządzi klasyka, którą lubimy czasami urozmaicać pewnymi nowinkami. Od kilku sezonów rządzi makeup w ciepłej kolorystyce, szczególnie widoczne jest to w przypadku makijażu oczu. Tak, ciepłe brązowe cienie to coś, co jest bardzo na czasie. I bardzo się z tego powodu cieszę, bo w takim makijażu czuje się najlepiej.

ZOBACZ: TAJEMNICZA MASECZKA TOO FACED, NA KTÓRĄ WSZYSTKIE CZEKAŁYŚMY! WIEMY, KIEDY…

Paletki cieni do powiek to jedno z moich największych kosmetycznych uzależnień. Mam ich w swojej kolekcji całkiem sporo, a mimo tego nie potrafię oprzeć się kolejnym nowościom. A w szczególności, jak widzę takie cuda jak najnowsza paletka od Too FacedJust Peachy Velvet Matte Eyeshadow Palette – Peaches and Cream Collection.

Chociaż rok się dopiero rozpoczął, ja już znalazłam faworyta w kategorii Paletka Roku 2018. Spójrzcie tylko na te kolory… Urzekły mnie w szczególności ciemniejsze, mocno napigmentowane odcienie. Tylko spójrzcie na Peach Sangria czy Just Ripe. Too Faced jak zwykle nie zapomina o cieniach bazowych, tym razem w palecie znalazły się 3 jasne odcienie, które pomogą nam w stworzeniu idealnego makijażu. Och, coś czuje, że będą prezentować się fenomenalnie!

Póki co cienie niestety nie są jeszcze dostępne w polskiej Sephorze, jednak mocno trzymam kciuki za ich dostępność w najbliższym czasie. Paleta kosztuje około 200 złotych i jest CUDOWNA!.

ZOBACZ: 6 POMYSŁÓW NA BROKATOWY MAKIJAŻ W SAM RAZ NA SYLWESTRA

Chciałybyście mieć ją w swojej kolekcji?

Made it to NYC with our favorite essentials! #toofaced

Post udostępniony przez Too Faced Cosmetics (@toofaced)

What’s on your vanity!? #toofaced

Post udostępniony przez Too Faced Cosmetics (@toofaced)