Bella Hadid zapisała się w historii kampanii kosmetyków do makijażu wieloma niezapomnianymi lookami. Uroda modelki zainspirowała sporo marek, ale jej najnowsza współpraca z Diorem jest naprawdę niezwykła i mroczna. To czarująca i przerażająca historia opowiedziana makijażem.

ZOBACZ TEŻ: PAZNOKCIE NA HALLOWEEN I NIE TYLKO! PRZEGLĄD NAJLEPSZYCH STYLIZACJI

Modelka wzięła udział w filmie Diora „The Beauty a Dark Dream”. Reżyserem obrazu jest Peter Philips. Pokazał trzy makijaże, które stanowią idealną inspirację dla potencjalnych halloweenowych kostiumów. Pierwszy look obejmuje klasyczną, głęboką czerwień na ustach i błyszczący cień do powiek, ostatni jest w zasadzie oddaniem hołdu Halloween.

Wzór na jej skórze wykonano białym cieniem do powiek Diora i eyelinerem tej samej marki. Misternie ułożone kryształy pokrywają dużą część jej twarzy i otulają oczy. Kończą się dodatkowym okiem namalowanym na czole.

ZOBACZ TEŻ: CZERWONY ROZŚWIETLACZ W PŁYNIE – TO WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ NA HALLOWEEN

Ta współpraca zostanie zapamiętana na długo. Halloween zbliża się wielkimi krokami, a Dior daje Ci dwa piękne rozwiązania. Film, który zamieszczamy poniżej, podpowie Ci jakie.