Choć mogłoby się wydawać, że w dziedzinie beauty wymyślono i stworzono już wszystko, na rynku kosmetycznym wciąż pojawiają się innowacyjne produkty. Jednym z nich jest m.in. czarny róż do policzków, który od jakiegoś czasu robi prawdziwą furorę na TikToku.

Paznokcie w stokrotki: inspiracje na hit wiosny 2024

Jak używać czarnego różu do policzków?

Róż znajdujący się w opakowaniu faktycznie ma kolor czarny. Po kontakcie z pH skóry zmienia jednak odcień na różowy. Warto wiedzieć, że produkt jest półtransparentny – nie daje więc pełnego krycia, zapewniając bardzo naturalny, subtelny efekt.

Co ciekawe, czarny róż doskonale zastępuje pomadę do brwi, cień do powiek, a także szminkę. Przy użyciu jednego kosmetyku można zatem stworzyć niemal pełny makijaż. Czarny róż w swojej ofercie mają m.in. marka Essence oraz AA WINGS OF COLOR (kolekcja It Girl Change It).

Tiktokerki już w ubiegłym roku odkryły zalety tego produktu, który wiosną i latem ponownie stanie się jednym z najważniejszych beauty-trendów. Wypróbujesz?

@mireyarios The end result is 👌🏼 #blackblush #fullface #fullfaceofmakeup #colorchanging #makeuplooks #blushtrend #blushhavk #colorchangingmakeup #lipstain #blacklipstick #blacklips #fullfacemakeup #fullfaceairbrushmakeup ♬ Paradise II - JK Beats