Pewnie niejedna z nas, najwięcej czasu przed każdym wyjściem, spędza na zrobieniu perfekcyjnego makijażu oka. Niestety, aby był on dokładnie wykonany – z identycznymi kolorami, odcieniami i ich nasyceniem na obydwóch powiekach, potrzebujemy przynajmniej kilku minut. Ale mamy dobrą wiadomość!

Na rynku dostępne są błyskawiczne cienie do powiek ColorOn Professional, które pozwalają uzyskać szybko makijaż jak po wizycie u wizażysty. Są to higieniczne, hypoalergiczne aplikatory wielokrotnego użytku (nawet do 20 pełnych makijaży na zestaw) załadowane mineralnym kosmetycznym cieniem do powiek w wielu kolorach i wzorach . Możemy wybierać wśród kilkunastu gotowych makijaży – począwszy od subtelnego na każdą okazję aż do wyzywającego, który doskonale sprawdzi się na imprezie.

Samodzielne wykonanie smokye-eyes, idealnej kreski czy skomplikowanych wzorów nigdy nie było prostsze! Ta innowacyjna technologia daje możliwość wykonania makijażu w ciągu kilkudziesięciu sekund, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Ta rewelacyjna nowość – ColorOn, są ułatwieniem dla każdej kobiety. Doskonale sprawdzą się na wyjeździe, jako część porannego rytuału czy make-up wykonany w biegu. Możesz mieć również pewność, że makijaż pozostanie tak długo idealny, dopóki nie zmyjesz go płynem do demakijażu, ponieważ w normalnych warunkach ColorOn make-up trzyma się przez cały dzień i noc.

W każdym zestawie znajdują się 2 komplety gotowych szablonów do makijażu tego samego koloru, zawierających po dwa owale do nakładania makijażu, specjalny puder do jego utrwalania oraz pędzelek. Każdy szablon można użyć do 10 razy ( w zestawie są 2 szablony ), a więc jeden zestaw pozwala na wykonanie tego samego profesjonalnego makijażu do 20 razy!

Jedno jest pewne – zaoszczędzisz czas i zyskasz trwały, perfekcyjny makijaż, który zagwarantuje Ci dobre samopoczucie przez cały dzień!

Jak Wam się podoba?

Na ten luksus już teraz możesz sobie pozwolić i Ty!
Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

KILKA PROPOZYCJI:

Makijaż oka w mig!

Makijaż oka w mig!

Makijaż oka w mig!

Makijaż oka w mig!

Makijaż oka w mig!

Makijaż oka w mig!

ZOBACZ FILMIK: