Permanentny makijaż ust zyskuje zupełnie inny wymiar, dzięki nowej, innowacyjnej technice koloryzacji ust. Na czym polega i dlaczego warto ją wybrać?

NOWY TREND W MAKIJAŻU UST! JEST PIĘKNY!

Trwały makijaż ust ma wiele zalet – poprawia ich wygląd, a przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas, jaki poświęcamy na malowanie. Niestety, wciąż kojarzy się ze sztucznie przerysowanymi ustami. Z tego powodu niewiele kobiet się na niego decyduje. Sądzimy jednak, że wkrótce się to zmieni za sprawą lip blushing’u, który jest też dobrą alternatywą dla wypełniaczy.

Lip blushing to nowa technika wykonywania trwałego makijażu. Korzysta z nowoczesnych narzędzi i organicznych pigmentów, zapewniając naturalny, subtelny efekt pełniejszych ust.

Wyświetl ten post na Instagramie.

So juicyyyy, guess who? 😍 . .

Post udostępniony przez MBL Artistry (@mblartistry)

Kolor pigmentów dobiera się indywidualnie, dostosowując go do naturalnego koloru naszych warg. Christopher Drummond, makijażysta, który specjalizuje się w tej technice, poleca wybranie odcienia o ton ciemniejszego od naturalnego koloru naszych ust. Dzięki temu będą one uwydatnione, ale nie sztucznie przerysowane.

USTA TEJ KOBIETY ZACZĘŁY GNIĆ PO TYM JAK ZAFUNDOWAŁA SOBIE WYPEŁNIACZE

Wielką zaletą lip blushing’u jest to, że otrzymany kolor możemy modyfikować, a
efekt zabiegu utrzymuje się przez około 2 lata.