Celine Dion to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek na świecie. Obserwują ją miliony osób, które inspirują się jej stylem oraz wzorują się na jej zachowaniu. Dla wielu jest niezaprzeczalną ikoną. Nic więc dziwnego, że kiedy wrzuca zdjęcie bez makijażu, wiele osób na nie reaguje niemalże natychmiast.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu. To zdjęcie zachwyciło internautów

Celine Dion

Celine to 52-letnia gwiazda muzyki, która pochodzi z Kanady. Świat poznał ją jako genialną i niezwykle utalentowaną piosenkarkę. Stała się międzynarodową sławą, której karierę śledzą miliony osób. Świadczyć może o tym chociażby jej Instagram, na którym ma aż ponad 4,5 miliona obserwujących! To ogromny zasięg, który sprawia, że każdy z jej postów trafia do mnóstwa odbiorców. Fani byli pod ogromnym wrażeniem jednego z jej ostatnich zdjęć, na których jest bez makijażu.

Julia Kamińska bez makijażu. Fanki: „Piękna bez i z makijażem lecz bardzo szczupła”

Gwiazda bez makijażu

Celine Dion pokazała się w wyjątkowo naturalnym wydaniu. Siedzi na łące, na jej twarzy gości bardzo szeroki uśmiech. W dłoni trzyma butelkę z wodą. Zdecydowała się zrezygnować całkowicie z makijażu, ale fani byli pod wrażeniem. Uwielbiają swoją idolkę właśnie za to, że nie wstydzi się być sobą. 52-letnia kobieta jest w doskonałej formie! Opis pod zdjęciem zmusza do refleksji.

„W tak trudnych czasach refleksja na temat wszystkiego, za co możemy być wdzięczni, jest jeszcze ważniejsza. Mam nadzieję, że znajdziecie chwile spokoju, szczęścia i miłości zarówno dzisiaj, jak i każdego dnia. Kanado, szczęśliwego Święta Dziękczynienia”.

W zeszłym roku bardzo szczupła sylwetka Celine Dion wywołała burzę wśród internautów, jednakże piosenkarka już jakiś czas temu odniosła się do tych zarzutów, twierdząc, że w takiej wersji czuje się najlepiej i zdrowo. A jak Wam się podoba Celine Dion bez makijażu? Faktycznie powinna nieco przytyć?