Gwiazdy uwielbiają dzielić się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Wiele z nich nie wyobraża sobie nawet dnia, bez stałego kontaktu ze swoimi fanami. Poranne selfie, zdjęcia z wakacji, spaceru, restauracji, a nawet siłowni – dzielą się dosłownie każdym wydarzeniem ze swojego życia. Nawet tym pozornie bez znaczenia…

Ostatnio do grona aktywnych w mediach społecznościowych gwiazd dołączyła Carrie Underwood. Piosenkarka podzieliła się selfie z siłowni, ale wbrew pozorom zdjęcie nie było stylizowane.

Celebrytka pokazuje jak wygląda po prawdziwie męczących ćwiczeniach, i w przeciwieństwie do wielu znajomych z branży, jej twarz jest zupełnie wolna od makijażu, co zresztą sygnalizuje podpis pod zdjęciem kiedy twoja twarz pasuje do koszulki to znaczy, że miałaś udany trening .

ZOBACZ TEŻ: CARRIE UNDERWOOD I JEJ PRZEPIĘKNA ZŁOTA SUKIENKA (FOTO)

Piosenkarka lubi mocny makijaż, który często wybiera również na co dzień, dlatego najnowsze selfie bardzo różni się od pozostałych zdjęć. Ale w dalszej części podpisu, gwiazda tłumaczy Ostatnio to jeden z moich ulubionych ubrań. Szczególnie podoba mi się ten top, ponieważ jest na nim motto moich ostatnich dni.

ZOBACZ TEŻ: JULIA WRÓBLEWSKA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU. INTERNAUTÓW PORÓŻNIŁY BRWI AKTORKI

Na koszulce Carry widnieje napis: Robię to dla siebie . Gwiazda muzyki country ostatnio sporo udzielała się w mediach społecznościowych, a jakiś czas temu została skrytykowana za mocny makijaż, w którym pokazała się na meczu swojego syna. To zdjęcie powinno zamknąć usta wszystkim krytykom. Widać, że Carrie ma do siebie sporo dystansu i chociaż uwielbia mocne makijaże, umie też zupełnie z nich zrezygnować.

Jak Wam się podoba?