Cardi B podbija szołbiznes. Poza tym, że branża modowa zachwyca się jej stylizacjami, przyciąga również uwagę szeroko pojętej branży urodowej. Tom Ford jest tak zachwycony artystką, że na jej cześć wyprodukował limitowaną kolekcję szminek. Wyprzedały się w pół dnia… Jeden z amerykańskich portali urodowych zadał artystce kilka pytań, a ona wyjawiła kilka ciekawych smaczków. Jesteście ciekawe, co znajduje się w jej kosmetyczce?

Cardi B zapytana, w jaki sposób pielęgnuje skórę przed nałożeniem makijażu, z odpowiedzią nie wahała się ani chwili. Według niej pierwszym krokiem do osiągnięcia nieskazitelnego make-upu jest… ogolenie twarzy. Specjalnym narzędziem wygładza i rozjaśnia skórę. W dalszej kolejności aplikuje bananowy krem pod oczy. Po zastosowaniu kremu nawilżającego masuje twarz. Cardi B twierdzi, że jej skóra jest zrelaksowana i wygląda młodziej.

ZOBACZ TEŻ: BARDZO KRÓTKIE WŁOSY CARDI B – POSTAWIŁA NA PIXIE CUT

Po masażu gwiazda przechodzi do makijażu. Najpierw baza, a dokładnieL’Oreal Pro Filter Pore Perfecting. To specyfik, który wygładza pory. Na nim ląduje rozświetlający korektor oraz subtelna ilość rozświetlacza w okolicach kości policzkowych. Makijaż utrwala pudrem EX1 Cosmetics Invisiwear Compact Powder, który idealnie wtapia się w skórę.

Cardi B podzieliła się również swoim ulubionym trikiem urodowym. Według niej podkład powinno aplikować się wyłącznie gąbkami. Najważniejsze jest bowiem dla niej dokładne wypełnienie porów. Wybierając podkład zawsze sugeruje się kolorem skóry w okolicach klatki piersiowej zamiast twarzy, czy też dłoni. Podobno dzięki temu nigdy nie zmaga się z efektem „maski”.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE! CARDI B ZAFARBOWAŁA WŁOSY POD KOLOR SWOJEGO LAMBORGHINI!

Na pewno weźmiemy to pod uwagę!