Jedna z najbardziej rozchwytywanych top modelek miała lata, aby poznać najbardziej sekretne techniki wizażystów, którzy pracują za kulisami pokazów mody. Niejednokrotnie sprawdzała na własnej skórze, które z nich przynoszą pożądane efekty. W filmie, w którym pokazała, w jaki sposób maluje się na co dzień, zdradziła pewien trik, który spodobał się internautkom. I nam też.

Jako modelkę niemalże codziennie malowali ją inni wizażyści. To pomogło dowiedzieć się jej, co jest najlepsze dla jej skóry. I obejmuje to sprytne sztuczki użyciem korektora. Co daje modelce efekt błyszczącej, zdrowej cery? Już spieszymy z tłumaczeniem.

ZOBACZ TEŻ: TEN KOREKTOR SPRZEDAJE SIĘ W AMERYCE ŚREDNIO CO 11 MINUT I CIĄGLE GO BRAKUJE!

Pierwsza sztuczka może być najbardziej zaskakująca: stosuje rozświetlający, płynny bronzer przed nałożeniem warstwy korektora. Dlaczego? Skóra na jej ciele jest dużo ciemniejsza niż na twarzy. Codziennie bowiem używa kremu przeciwsłonecznego.

Bronzer stał się jej tajną bronią, ale to wartościowa wskazówka również dla każdej z was. Zwłaszcza jeśli walczycie z cieniami pod oczami. Na początku aplikujcie ciemniejszy korektor, dopiero później jasny, zbliżony do waszego odcienia skóry.

Modelka jest wielką fanką stosowania kamuflażu w kremie, a dokładnie Kryolan Dermacolor Camouflage Creme. Jest to bardzo skoncentrowana, kompleksowa formuła, więc w tym momencie pojawia się drugi trik. Modelka miesza krem z olejkiem i aplikuje za pomocą beauty blendera zwilżonego różaną mgiełką.

ZOBACZ TEŻ: DZIĘKI TYM SZTUCZKOM TWÓJ KOREKTOR UTRZYMA SIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Znacie podobne triki?