Piękna skóra Camili Cabello to coś, o czym może pomarzyć wiele kobiet. Efekt szklanej, zroszonej cery piosenkarki robi ogromne wrażenie. Na szczęście już niedługo każda z Was będzie mogła się cieszyć szczęściem Camili, gdyż piosenkarka właśnie ogłosiła, że wypuszcza na rynek własną linię kosmetyków do makijażu.

Kolekcja będzie składać się z czternastu produktów, których stosowanie ma zapewnić nam piękną skórę bez wkładania w makijaż zbyt wiele wysiłku. W jej skład będą wchodzić między innymi płynne bronzery, kredki do brwi, błyszczyki do ust, cienie do powiek oraz kredki do oczu. Wszystkie produkty dopasowane do różnych odcieni skóry.

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJPOPULARNIEJSZY TREND W MAKIJAŻU TEGO LATA! RÓŻ DO POLICZKÓW ZMIENIA KOLOR

Piosenkarka nawiązała współpracę z L’Oreal Paris. Linia sygnowana nazwiskiem piosenkarki nawiązuje do jej hitu „Havana”. Zależało jej na stworzeniu produktów, z których sama będzie korzystała. Kosmetyki trafią na półki już 14 lipca. Będziecie mogły kupić je za pośrednictwem strony internetowej.

Ceny wahają się od 10 do 14 dolarów, co oznacza, że możecie zaopatrzyć się w wiele produktów, bez zbytniego poczucia winy.

ZOBACZ TEŻ: W TEN SPOSÓB BEAUTY BLOGERKI UTRWALAJĄ MAKIJAŻ! NIEBEZPIECZNY TRIK HITEM W SIECI

Jesteście zainteresowane?

Camila Cabello wprowadza na rynek własną linię kosmetyków! Inspirowanych Havaną!

Camila Cabello wprowadza na rynek własną linię kosmetyków! Inspirowanych Havaną!