Podczas ostatniej imprezy VMA nie dało się przejść obojętnie obok czerwonej szminki i efektownego upięcia Camili Cabello. Okazuje się, że przed koncertem na jej twarzy pojawił się bolesny pryszcz, który sprytnie ukryty przez wizażystę, stał się dosłownie niewidzialny! Dzięki jego uprzejmości wiemy, jak brzmiało zaklęcie, które wyczarowało ten niezwykły look maskujący skazę!

Allan Avendaño twierdzi, że jeśli pryszcz pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie, podczas wykonywania makijażu nie należy aplikować na niego zbyt dużej ilości kosmetyków.

ZOBACZ TEŻ: CAMILA CABELLO WPROWADZA NA RYNEK WŁASNĄ LINIĘ KOSMETYKÓW!

W okolicach pryszcza nakładam wyłącznie jedną warstwę podkładu, aby wyrównać kolor. W awaryjnej sytuacji warto wykorzystać szczotkę o gęstym włosiu. Jeśli chodzi o korektor, pryszcz powinien zostać nim zaledwie muśnięty. Jego zbyt duża warstwa, zamiast maskować niedoskonałości, wyłącznie je podkreśli– tłumaczy wizażysta gwiazd.

Na czerwonym dywanie gwiazdy wyglądają olśniewająco, ale warto pamiętać, że nawet one nie są odporne na niedoskonałości skóry. Jeśli wy również się z nimi zmagacie, używajcie wyłącznie minimalnej ilości kosmetyków. Dzięki temu nie stworzycie efektu maski i nie wyróżnicie zaczerwienionych okolic pryszcza.

ZOBACZ TEŻ: Katy Perry bez makijażu – ona też ma pryszcze

Jakie są wasze sposoby na zamalowanie niechcianego gościa?

Camila Cabello nie taka idealna?! Na jej twarzy pojawił się wielki pryszcz...

Camila Cabello nie taka idealna?! Na jej twarzy pojawił się wielki pryszcz...

Camila Cabello nie taka idealna?! Na jej twarzy pojawił się wielki pryszcz...