Kobiety od lat głowią się, jak odpowiednio dobrać odcień podkładu i korektora, sprawdzając jedynie po zużytym testerze albo bazując na opinii ekspedientki. Głowimy się, zamartwiamy złym odcieniem i nie śpimy po nocach. Tymczasem jest na świecie taki mężczyzna, który na prośbę swojej dziewczyny poszedł do drogerii, aby kupić jej korektor, nie pytając o szczegóły. Kobieta poprosiła go jednak o wysłanie swatch’a na dłoni, tak, by mogła potwierdzić, czy to dobry kolor. Jak skończyła się ta fascynująca historia? Cóż, mężczyzna stał się pozytywnym memem w internecie!

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ PRZY POMOCY… ELEKTRYCZNEJ SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW? ZOBACZCIE VIDEO!

Zabawna anegdotka trafiła pierwotnie na twitter’a, gdzie użytkowniczka @badgalariiii, znana też jako „Black Elle Woods” wrzuciła zdjęcie, które otrzymała od swojego chłopaka. Mężczyzna zamiast rozetrzeć produkt po dłoni, położył prześwitujące opakowanie korektora na dłoni, sprawdzając tym samym… czy pasuje do jego odcienia skóry.

Jak widać, kreatywność i pomysłowość mężczyzny została przyjęta bardzo ciepło w internecie. Od momentu opublikowania, zdjęcie zostało podane dalej prawie 53 000 razy i otrzymało ponad 200 000 polubień. Tym samym chłopak zyskał kilku niezamierzonych, ale bardzo oddanych fanów.

ZOBACZ TEŻ: Ta śliczna blondynka wcale tak nie wygląda. Ktoś zrobił jej zdjęcia z profilu

Nie jest to jednak pierwszy przykład tego, jak bardzo rozczulający potrafią być mężczyźni, jeśli chodzi o produkty do makijażu. Jakiś czas temu sporą popularnością w sieci cieszyło się inne zdjęcie viralowe z Twittera. Historia zaczęła się podobnie – kobieta poprosiła męża o kupienie rozświetlacza od Fenty Beauty i pędzel (z ang. highlighter, brush) jako prezent na rocznicę związku. Jakie było jej rozbawienie gdy dostała… paczkę mazaków-podkreślaczy oraz szczotkę do włosów.

To kolejny doskonały dowód na to, że z mężczyznami, choć ciężko momentami żyć, to jednak bez nich byłoby bardzo nudno. Kto się zgodzi?