Odstaw swój dotychczasowy róż i postaw na coś słodszego, świeższego i bardziej… brzoskwiniowego. Policzki w tym odcieniu to absolutny hit tego sezonu.

ZOBACZ TEŻ: CZAS NA KRÓTKIE CIĘCIE, CZYLI BOBY WRACAJĄ DO ŁASK!

Co prawda rumieniec w kolorze brzoskwini bardziej kojarzy się ze znakiem zwiastującym wiosnę, ale kiedy spadające liście zmieniają się w podobny odcień, czemu by nie wykorzystać takiej inspiracji i pokryć nasze policzki tym uroczym kolorem?

Ten nowy trend po raz pierwszy przykuł naszą uwagę na jednym z londyńskich pokazów. Modelki prezentowały się po prostu rewelacyjnie w brzoskwiniowym kolorze, który zdobił ich skronie i oczy.

ZOBACZ TEŻ: TEN KOLOR BĘDZIE NA USTACH WSZYSTKICH TEJ JESIENI!

Brzoskwiniowy rumieniec wygląda świetnie na jasnych odcieniach skóry, dzięki czemu cera zyskuje promienny, zdrowy wygląd.

Lubisz mocniejszy makijaż? Możesz spróbować pokryć swoje policzki bardziej pomarańczowym odcieniem (ta opcja sprawdzi się przede wszystkim dla dziewczyn z ciemniejszą karnacją).

A jeśli masz już za sobą zakup nowego różu, ale coraz bardziej skłaniasz się ku myśli, by spróbować zabawy z brzoskwiniowymi kolorami, możesz odtworzyć ten wygląd za pomocą szminki. Po prostu przeszukaj dokładnie swoją kosmetyczkę, a być może trafisz na zbliżony odcień.

Co Wy na to?