Brwi to bez wątpienia jeden z najgorętszych tematów urodowych. Kiedyś bagetlizowane, a dziś stają się głównym elementem naszego wizerunku. Po latach skubania ich pęsetą – teraz w modzie jest imponujące owłosienie nad oczami. I nie chodzi wyłącznie o ich grubość czy gęstość. Liczy się także fantazyjny kształt.

Od kilku lat internautki prześcigają się w pomysłach. Były już brwi w kształcie logotypu Nike, McDonald’s czy Adidas, zaplatane w warkocze, pióra, fale, drut kolczasty, wyglądające jak błyskawica i można tak jeszcze długo wymieniać. Praktycznie co sezon pojawia się nowa moda, o której mówią wszyscy, ale mało kto ma odwagę jej spróbować.

Latem 2019 roku sprawy zaszły jeszcze dalej, bo kobiety zaczęły eksperymentować z kształtem… rzęs. Tak, okazuje się, że to możliwe.

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY PRZEPIS NA DŁUGIE I MOCNE RZĘSY. TO PROSTSZE NIŻ MYŚLISZ!

A wszystko za sprawą pewnej blogerki, która postanowiła je… zakręcić. Sofie Petersen zrobiła to najprawdopodobniej dla zabawy, ale pomysł padł na podatny grunt i już znalazła pierwsze naśladowczynie.

Trwała na rzęsach jest trudna do uzyskania w naturalny sposób, bo te są zdecydowanie za krótkie. Na szczęście z pomocą przychodzą materiały syntetyczne, którymi możemy ozdobić nasze oczy.

Być może nie są zbyt wygodne w noszeniu, ale na pewno trudno ich nie zauważyć.

Obserwatorki nazwały ją geniuszem i trendsetterką. Prawdopodobnie jako pierwsza na świecie wpadła na taki pomysł. Czy to dlatego, że jest aż tak absurdalny? A może udało jej się wyprzedzić trendy i kręcone rzęsy wejdą jednak do mainstreamu?

KOBIETA OŚLEPŁA NA DWIE GODZINY. WSZYSTKO PRZEZ NIEUDANĄ PRÓBĘ PRZYKLEJENIA RZĘS

Wyglądają zalotnie?