Nie każdy może pochwalić się idealnie gładką cerą. Trądzik to poważny problem, który dotyka nie tylko nastolatków. Niezależnie od tego, w jaki sposób próbujesz z nim walczyć – czy wybierasz naturalne metody, czy też testujesz najnowsze maseczki i kremy, mamy dla Ciebie jeszcze jedno rozwiązanie. Ta blogerka znalazła bardzo oryginalną metodę…

ZOBACZ TEŻ: BRZOSKWINIOWE POLICZKI TO NIEOCZEKIWANY TREND NA NADCHODZĄCĄ JESIEŃ!

Rocio Cervantes opublikowała film, w którym pokazuje nowy sposób tworzenia makijażu dla osób, które, tak jak ona, zmagają się z problemem cery trądzikowej.

Blogerka wyjaśnia, że pomysł zrodził się z frustracji. Dziewczyna od lat zmaga się z problematyczną cerą, która uniemożliwia jej wykonanie pełnego makijażu, zakrycie blizn i nowo pojawiających się krost. Właśnie dlatego postanowiła przestać walczyć z trądzikiem i przekształciła go w… gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: TEN KOLOR BĘDZIE NA USTACH WSZYSTKICH TEJ JESIENI!

Najpierw nałożyła kolorowe naklejki w kształcie gwiazd (na krosty), a następnie zaaplikowała podkład i puder.

Po wykonaniu pełnego makijażu, zdjęła ozdobne nalepki, a jej krosty przybrały postać uroczych gwiazdek. Blogerka ma nadzieję, że w ten sposób przekona inne osoby, by zaakceptowały swoje ciało, które nie zawsze musi być idealne.

Co Wy na to?