Zmagania z trądzikiem to nic przyjemnego – kolejne maści, maseczki i kremy co prawda łagodzą zaczerwienienia i kolejne wypryski, ale czasem potrzeba czegoś więcej, by zatuszować problem. Na szczęście ta blogerka urodowa znalazła idealny kamuflaż!

ZOBACZ TEŻ: LILI REINHART PODZIELIŁA SIĘ WAŻNYM WYZNANIEM. OD LAT CIERPI NA TĘ PRZYPADŁOŚĆ

Abbie Bull nie raz dzieliła się swoim problemem z trądzikiem. Jej filmiki i zdjęcia, które dokumentuje w mediach społecznościowych pokazują jej codzienne zmagania. Na szczęście Abbie znalazła coś, co pomaga jej zatuszować blizny potrądzikowe i wypryski, i zdecydowała się podzielić swoim odkryciem z innymi, którzy również zmagają się z tym problemem.

Okazuje się, że blogerka używa podkładu #Faux Filter od Hudy Beauty. Aby udowodnić jego świetnie działanie Abbie opublikowała na swoim instagramie zdjęcie bez makijażu i w podkładzie od Hudy w odcieniu Creme Brulee .

Blogerka powiedziała, że to najlepszy podkład, dzięki któremu wszystkie niedoskonałości są po prostu zakryte. I chociaż długo szukała czegoś, co pozwoliłoby jej poczuć się komfortowo i na chwilę zapomnieć o problemie, w końcu się udało.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA ZDRADZIŁA PRZEPIS NA POZBYCIE SIĘ WYPRYSKÓW W ZALEDWIE 2 GODZINY

co Wy na to?