Największym trendem kosmetycznym 2017 roku były bez wątpienia rozświetlacze. Prawie każdego dnia na rynku pojawiały się nowości. To wspaniale, ponieważ każdego dnia błagałyśmy o nowe propozycje! Klasyczne szampańskie kolory, różowo-złote, metaliczne drobinki i mnóstwo tęczowego blasku- kobiety uwielbiają rozświetlacze i bez dwóch zdań możemy nazwać je kosmetykiem wszech czasów. Dla wszystkich miłośniczek perfekcyjnego rozświetlenia, mamy dobrą wiadomość. Na rynku pojawia się coś, co skradnie Wasze serca!

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O KOSMICZNYM ROZŚWIETLENIU? ZOBACZ, JAK DZIAŁAJĄ TE ROZŚWIETLACZE!

W sezonie wiosna/lato 2018 królują rozświetlacze. Błyszczące drobinki pojawiają się na twarzach modelek prezentujących kolekcje najlepszych projektantów. Według artystów makijażu marki MAC Cosmetics subtelny blask na powiekach i kościach policzkowych będzie zasługą nie tylko rozświetlaczy, ale i brokatu.

Marka MAC Cosmetisc wprowadza na rynek, nie jedną, ale dwie zupełnie nowe palety rozświetlaczy! Artysta makijażu Dominic Skinner ujawnił, że każda paleta zawiera trzy kremowe rozświetlacze w pudrze. Pierwsza nosi nazwę Flash and Awe i zawiera trzy odcienie wspaniałego różowo-złotego rozświetlacza. Druga Get It Glowin pokryje Twoją skórę trzema odcieniami złotego karmelu.

Jesteście ciekawe, jak te cuda prezentują się na skórze? Obejrzycie film!

ZOBACZ TEŻ: STYLIŚCI MARZĄ O POŻEGNANIU TYCH BEAUTY TRENDÓW! JUŻ NIGDY ICH NIE ZOBACZYMY!

Podoba się Wam?