Poszukiwań idealnego podkładu ciąg dalszy! Mamy dzisiaj dla Was dwie nowości, które pojawiły się na rynku kosmetycznym. Jeżeli zależy Wam na idealnym kryciu oraz lekkości i braku efektu maski, zwróćcie uwagę na nasze propozycje.

ZOBACZ TEŻ: BARDZO TRWAŁY PODKŁAD – MAMY 5 TYPÓW!

Pierwsza z nich pochodzi z wyższej półki. Mowa o Yves Saint LaurentLe Teint Encre De Peau. Dobrą wiadomością jest fakt, że podkład kupicie w znanej sieci perfumerii, Sephora. Producent zapewnia 24 godziny idealnie rozświetlonej skóry, a poza tym idealne krycie i lekkość. Dodatkowo, podkład ma przepiękne opakowanie i precyzyjny aplikator, którym nałożymy podkład nawet w najbardziej „niewygodnie” miejsca. Jego jedynym minusem jest cena, bo kosztuje aż 209 zł. No ale… czego się nie robi dla urody.

Drugą nowością jest podkład MaybellineDream Wonder Foundation. Delikatnie wodnisty, podobnie jak poprzednik zapewnia idealne krycie i gładką cerę. Zaopatrzony w niemalże identyczny aplikator, który pomaga nam dozować produkt. Największą wadą jest to, że dostępny jest jedynie za granicą (przynajmniej na razie) i pozostaje nam kupno przez internet.

Jedno jest pewne – obydwa produkty są warte naszej uwagi!

Bardzo trwały podkład - nowości od Maybelline i YSL (FOTO)
Maybelline – Dream Wonder Foundation – ok. 40 zł

Bardzo trwały podkład - nowości od Maybelline i YSL (FOTO)
Yves Saint Laurent – Le Teint Encre De Peau – 209 zł