To już pewne. Róż oficjalnie wyparł bronzer i sprawił, że zapomnieliśmy o konturowaniu twarzy. Zamiast mocno zaznaczonych rysów twarzy i podkreślonej linii szczęki w tym sezonie stawiamy na miękkie wykończenie w kolorze różu. Estetyka Barbiecore wciąż cieszy się sporą popularnością, a zabawa z konwencją Barbie odsłania kolejne pomysły na stylizacje i makijaż. Barbie Glow Blush to niesamowicie łatwa w odtworzeniu technika, dzięki której zyskasz policzki lśniące delikatnym odcieniem różu.

To nie Margot Robbie była pierwszym wyborem. Barbie miała zagrać inna aktorka

Modny makijaż na lato: Barbie Glow Blush

Trend został zapoczątkowany przez wizażystkę Nam Vo, która pokazała swoim obserwatorom, jak złagodzić efekt różowych policzków Barbie. W krótkim filmiku opublikowanym na Instagramie zatytułowanym „zroszone policzki lalki Barbie” pokazuje, jak w subtelny i prosty sposób można odtworzyć ten wygląd. Rezultatem jest zaczerwienione, ale nadal świeże wykończenie.

Różowe paznokcie w stylu Barbiecore

Z trendem makijażowym „Barbie Glow Blush” powitasz lato w pełni. To najprostszy sposób na to, by cieszyć się świeżym i wyrazistym wyglądem nawet w upalne dni. Sekretem jest, oprócz odpowiedniego odcienia różu, mieszanka z odpowiednim rozświetlaczem, który zapewnia świeże i promienne wykończenie. Jeśli chcesz zyskać efekt balsku od wewnątrz – możesz pominąć rozświetlacz i zamiast tego połączyć róż z kremem nawilżającym. W zależności od własnych upodobań, mieszankę możesz nałożyć okrężnymi ruchami na kości policzkowe za pomocą pędzla lub bezpośrednio palcem.