Gwiazdy, które pokazują zdjęcia bez makijażu, wciąż są rzadkością. Owszem, w mediach społecznościowych często pojawiają się zdjęcia opatrzone hasztagiem nomakeup, jednak nie wszystkie celebrytki są w tej kwestii uczciwe. Bar Refaeli to jedna z najsłynniejszych modelek świata. Bierze udział w pokazach najznamienitszych projektantów oraz pojawia się na okładkach najważniejszych magazynów modowych na świecie.

W październiku ubiegłego roku modelka urodziła drugie dziecko. Pomimo tego, że w kwestii informacji o ciąży i dzieciach jest oszczędna, w mediach społecznościowych chętnie dzieli się z fanami filami z siłowni oraz zdjęciami, na których często pozuje bez makijażu. Tak było i tym razem. Bar pokazała zdjęcie no make-up z siłowni. Właśnie za taką uczciwość kochają ja fani z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: BAR REFAELI STRASZY FANÓW NA INSTA NAJGORSZYM STROJEM KĄPIELOWYM ŚWIATA! (FOTO)

Jasna, piegowata skóra i usta muśnięte błyszczykiem zebrały mnóstwo pozytywnych opinii.

Lubię patrzeć na twoje piegi. Sprawiają, że wyglądasz normalnie.

Jesteś tak naturalnie śliczna

Niesamowite naturalne piękno

Bar zgromadziła ponad dwa miliony followersów na Instagramie. Pomimo tak wielkiej liczby obserwujących, modelka nie boi się pokazywać tego, czym obdarowała ją natura. To wspaniale, że wśród gwiazd wciąż zdarzają się uczciwe kobiety, które ponad wszystko cenią szczerość i naturalne piękno.

ZOBACZ TEŻ: BAR REFAELI PRZEONAŁA SIĘ, CZYM GROZI WRZUCANIE TAKICH ZDJĘĆ NA INSTAGRAMA

Podoba się Wam?