Healthy glow to efekt, który jest modny już od kilku sezonów. Najmodniejszy makijaż nie ma nic wspólnego z matem. Stawiamy na zdrowy blask! Ale taki naturalny – bez brokatu. Możemy w tym celu nałożyć na buzię rozświetlającą bazę lub krem BB, ale po co aplikować kolejną warstwę chemii?! Najfajniejszy efekt osiągniesz sposobem, który jest w 100% naturalny i… w 100% darmowy!

Metoda jest znana od stuleci, ale dziś przeżywa swój renesans. Kiedyś stosowano ją głównie na opuchliznę (zwłaszcza tę pod oczami), ale w walce z cerą poszarzałą, smutną i niedotlenioną jest równie skuteczna. Ta metoda to skin icing, czyli… nic innego jak przykładanie do twarzy (oczywiście oczyszczonej i saute) kostek lodu.

ZOBACZ TEŻ: EKSPERCI TWIERDZĄ, ŻE TO PRZERAŻAJĄCE SERUM JEST KLUCZEM DO PROMIENNEJ CERY

Zimne kostki natychmiast poprawiają krążenie krwi pod skórą twarzy, dzięki temu zyskuje ona tak pożądany look. Znika nie tylko opuchlizna, ale także inne niedoskonałości – np. zaskórniki. Poprawa krążenia ”uzdrawia” automatycznie nadmierną produkcję łoju. Przykładanie lodowatych kostek usuwa także ziemistość. Jednym słowem jest… lekarstwem – na wszystkie problemy z cerą!

Kostki możesz przygotować z samej wody lub dodać kilka kropelek hydrolatu lub ziołowej herbaty. Świetnym trikiem jest włączenie także świeżo posiekanych ziół lub naparu z ziołowej herbatki.

ZOBACZ TEŻ: GLASS SKIN- NAJMODNIEJSZA OBSESJA KOREANEK! OTO NAJNOWSZY SPOSÓB NA PIĘKNĄ CERĘ!

Co Wy na to?