Odkąd Mario Dedivanovic i Kim Kardashian po raz pierwszy opowiedzieli o bakingu, pudry i korektory stały się podstawą zestawów do makijażu wielu kobiet. Technika, o której mowa jest czasochłonna i najprawdopodobniej zbyt ciężka do noszenia na co dzień. Od dzisiaj walka z cieniami pod oczami staje się dużo prostsza, gdyż na rynku pojawił się produkt, który zamienia baking w przyjemność!

Do tej pory baking opierał się na dwóch krokach, a w zasadzie na dwóch kosmetykach do makijażu. Wykorzystała to marka Pür Cosmetics i stworzyła produkt, który jest jednoetapowym rozwiązaniem problemów związanych z ukrywaniem cieni pod oczami. Mowa tu o korektorze w pudrze.

ZOBACZ TEŻ: TY TEŻ UŻYWAŁAŚ KOREKTORA ŹLE? TA METODA APLIKACJI ZMIENI TWOJE ŻYCIE!

Korektor w proszku wchodząc w kontakt ze skórą, natychmiast przeobraża się w kremową formułę. Roztarty gąbeczką lub palcami perfekcyjnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i cienie.

Wyczuwamy w tym produkcie wielki trend, ale jeśli wciąż nie możecie w to uwierzyć, obejrzyjcie film, który zamieszczamy poniżej. Chloe Morello postanowiła przetestować ten fantastyczny produkt na sobie, a efekty są naprawdę całkiem ciekawe.

ZOBACZ TEŻ: CIENIE POD OCZAMI TO TWÓJ NAJWIĘKSZY KOSZMAR? ZOBACZ, JAK JE ZLIKWIDOWAĆ!

Co wy na to?

Baking w jednym kroku! Ukrywanie cieni pod oczami staje się banalne!