Technika aplikacji różu „aura” to obecnie bardzo popularny trend w świecie fanek eterycznego makijażu. Aura, którą emanujemy jest podzielona na różne warstwy i kolory. Odcień żółtawy może reprezentować kreatywność, czerwony zaś może oznaczać niezależność. Trend wzorowany jest na tej koncepcji i jest naprawdę piękny.

Paznokcie aura królują w Interencie. Zobacz, jaki kolor pasuje do ciebie

Technika aura skupia się na warstwach

Będziesz potrzebowała aż trzech odcieni różu. Twórczyni @aoifartist nagrała film instruktażowy, w którym krok po kroku pokazuje, jak wykonać makijaż. Łączy zatem trzy odcienie, zaczynając od najjaśniejszego i przesuwa pigment w kierunku skroni. Warstwa podstawowa powinna zajmować największą powierzchnię. Warto dodać, że każdy kolor należy aplikować okrężnymi ruchami.

@aoifeartist

an ethereal flush of aura blush with @glossier cloud paint ☁️ #glossierpartner

♬ Whispers of the Forest – Muspace

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?

Technika nie ogranicza się tylko do różu

Inna tiktokerka wykorzystała metodę i zaczęła od podstawy z symetrycznie rozmieszczonych białych kropek. Za pomocą pędzla płynnie połączyła ze sobą pigmenty. Trend ten spodobał się również głównej wizażystce, która pracowała przy serialu „Euphoria”, czyli Donni Davy. Technikę uwielbia przenosić na cienie do powiek.

@jacquelinekilikita

Aura blush but make it every day wear! IB: @aoifeartist #aurablush #aura #auramakeup #makeuphacks #beautyinatik #makeup #blush

♬ Spring – Aesthetic Sounds

Ile powinien zarabiać facet w Polsce? Niektóre kobiety mają naprawdę wysokie wymagania