Baza pod makijaż to kosmetyk, który przydaje się w szczególności w chłodne, zimowe dni. Pomaga zwiększyć trwałość makijażu, sprawia, że podkład utrzymuje się na swoim miejscu a cera wygląda gładko i promiennie. Jeśli poszukujesz odpowiedniej formuły, która zapewni Ci wszystkie te zalety, a jednocześnie zanadto nie obciąży skóry – sprawdź genialną ofertę w Rossmannie.

Baza pod makijaż z efektem rozświetlenia, poprawy kolorytu lub nawilżenia od Bielendy jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy kosmetyk kosztuje jedynie 19,99 zł! Oferta obowiązuje jeszcze kilka dni. Bazę w tak dobrej cenie kupimy do końca miesiąca. Promocja może także trwać do wyczerpania zapasów.

4 oznaki wskazujące na to, że za często sięgasz po peeling do twarzy. Odpuść i daj skórze odpocząć

Baza pod makijaż – promocja w Rossmannie

Produkt ma żelowo-perłową konsystencję zamkniętą w małych kapsułkach. Aksamitne wykończenie, dodatkowa dawka nawilżenia, wygładzenie i promienny, wypoczęty wygląd – to wszystko zapewnia dobra baza. Jest lekka i nie zapycha porów. Dodatkowo błyszczące, delikatne pigmenty tworzą na skórze aksamitne wykończenie, ujednolicają jej koloryt i subtelnie ją rozświetlają. Dzięki temu cera jest przygotowana perfekcyjnie na kolejne etapy makijażu.

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na promiennym i wypoczętym wyglądzie – sięgnij po różowe perełki. Dzięki nim cera ma wyrównany, jednolity koloryt. Dla fanek połączenie makijażu z pielęgnacją najlepiej sprawdzi się wersja w kolorze pomarańczowym. Nawilżająca formuła zapewnia gładkość i miękkość skóry. Z kolei białe perełki zadbają o piękne rozświetlenie. Delikatnie koryguje i nadaje blask.

Baza pod makijaż źródło: BIELENDA Make-Up