Gwiazdy bez makijażu. Temat, o którym w ostatnich miesiącach można mówić bez końca. W sieci pojawia się mnóstwo zdjęć, którymi celebryci chętnie dzielą się ze swoimi fanami. Jedną z ostatnich polskich sław, które zdecydowały się na ujawnienie wolnej od makijażu odsłony, jest Anna Lewandowska.

Kilka dni temu trenerka opublikowała na Instagramie przesłanie, które poruszyło tysiące kobiet. Towarzyszy mu fotografia, która uzupełnia treść apelu.

ZOBACZ TEŻ: DZISIAJ 30. URODZINY ANI LEWANDOWSKIEJ. ZOBACZCIE, JAK ZMIENIAŁA SIĘ TRENERKA!

Czy wyglądam na zmęczona? Być może. Czy wyglądam na niewyspaną? Jak każdy rodzic mam do tego prawo. Dzisiaj walczyłam ze swoimi słabościami! Udało się! Choć zdarzają się słabsze dni to nie poddaje się. Taka już moja przekorna natura😝 Po treningu … i uśmiech się pojawił🙂 Dobrego dnia! Ps. Pozdrawiam mamuśki, które również mają nieprzespane nocki… jedno jest pewne! Jesteśmy niezłe FIGHTERKI!

Na odzew internautów nie trzeba było czekać długo. Sekcja komentarzy tonie w słowach wsparcia i podziękowaniach za codzienną dawkę inspiracji.

Śliczna moja nawet gdy nie wyspana nawet gdy zmęczona to zawszę moja ulubiona 💓💓💓

Piękna naturalna 😚

Piekna, autentyczna i silna ❤

Wyglądasz jak człowiek, a nie wykreowany android…mi się podoba❗️Taka „dziewczyna z sąsiedztwa”…chyba jestem zmęczona juz tym ideałami 💃do których trzeba „wachlować” całe życie…wiec jak widzę ludzka twarz…to mi tak na sercu jakoś lzej😀👍

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska założyła dziś nietypowy strój. Takiej jej jeszcze nie widziałyśmy

Co Wy na to?