Zdjęcia bez makijażu gwiazd. Choć niewiele z nich decyduje się na taki ruch, temat jest bardzo rozległy i wielowątkowy. Niektóre traktują je jako narzędzie do podtrzymania popularności, inne robią to, gdyż cenią sobie naturalność i ze wszystkich sił wspierają światowy ruch nomakeup.

Doceniam obydwie grupy, gdyż niezależnie od tego, jaki mają cel, w świadomości współczesnego świata grzebią przekonanie, że kobieta musi być malowana na wzór określonego kanonu piękna. Tak czy siak, Katarzyna Glinka opublikowała zdjęcie bez makijażu. Co wydarzyło się w komentarzach?

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. NATURALNIE PIĘKNA?

Oczywiście pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii. Internautki doceniły szczerość aktorki. Pojawił się jednak pewien komentarz, na który zareagowała nie tylko sama aktorka, ale i pozostali użytkownicy platformy społecznościowej.

Nie jestem za takimi zdjęciami sorry to moje zdanie , lubie elegancję styl dobry smak i wariactwa ciut !!! A w tych majtkach i tak „sote” jest mało zmysłowo … Myślałam, że Pani Glinka jest bardziej… hmmm….ładniejsza jakkolwiek to rozumieć…:(– napisała jedna z komentatorek.

ZOBACZ TEŻ: LANA DEL REY ZMYŁA KOCIE OKO I POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU! WYGLĄDA UROCZO!

Reakcja aktorki była błyskawiczna i niezwykle trafna.

No nie jest bardziej ani mniej:):):) jest właśnie taka 😉😀🌞

Dlaczego rozpływamy się tak nad tą niewinną ripostą? A no dlatego, że niesie ważne przesłanie. Każda z was jest właśnie taka, jaka jest. Warto akceptować siebie w pełni za wszystkie błędy, mankamenty i inne rzeczy, których teoretycznie powinno się nie lubić. To one czynią z nas kobiety silne, wartościowe i piękne.

Czyż nie?