Alicja Bachleda-Curuś została twarzą tańszej linii firmy Eris, czyli Lirene. Czyżby wizerunkowo była mniej „ekskluzywna” od Weroniki Rosati, która reklamuje Sin Skin Ireny Eris, serię znacznie droższą?

Your Style Lirene oparta jest w dużej mierze na olejku z bawełny. Przeznaczona jest dla kobiet powyżej 20. roku życia. W jej skład wchodzą:

– Kremowy mus nawilżający design YOUR STYLE Lirene dla cery suchej i normalnej

Kremowy mus nawilżający z nowej kolekcji Lirene, nawilża, nadając świeży wygląd. Mus zawiera witaminy i wyciągi z daktyla, azjatyckiej trawy oraz perełki olejku bawełnianego, dzięki którym skóra staje się jedwabista i miękka w dotyku.

Cena: ok. 19 zł za 50 ml

– Kremowy mus matujący design YOUR STYLE Lirene dla cery tłustej, mieszanej lub normalnej

Zawiera cząsteczki pochłaniające nadmiar sebum. Wyciąg z daktyla i jabłka oraz dodatek olejku bawełnianego dba o to, by twarz była nawilżona.

Cena: ok. 19 zł za 50 ml

– Krem witalizujący design YOUR STYLE Lirene design YOUR STYLE Lirene

Zawiera kompleks składników nawilżających, odżywczych i witalizujących, drobinki rozświetlające, wyciąg z daktyla i jabłka oraz dodatek olejku bawełnianego. Przeznaczony dla każdego typu cery.

Cena: ok. 19 zł za 50 ml

-Pianka myjąca do twarzy i oczu design YOUR STYLE Lirene

Delikatnie czyści i pielęgnuje dzięki perełkom olejku bawełnianego i wyciągu ze słonecznika.

Odpowiednia dla każdego typu cery.

Cena: ok. 15 zł za 150 ml

– Aksamitny tonik w żelu design YOUR STYLE Lirene

Bardzo wygodna formuła wzbogacona została wyciągiem z daktyla i jabłka oraz olejkiem bawełnianym. Odpowiedni dla każdego typu cery.

Cena: ok. 12 zł za 200 ml

Alicja Bachleda-Curuś twarzą Lirene