Lucy Boynton to młoda aktorka znana szerszej publiczności z Bohemian Rhapsody, gdzie wcieliła się w partnerkę legendarnego Freddiego Mercury’ego, granego przez Ramiego Malek’a. Aktorów połączyło uczucie także w życiu prywatnym. Tworzą teraz jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych par show-biznesu.

Halsey w naturalnym makijażu. Udowodniła, że mniej znaczy więcej

Związek z laureatem Oscara i rola w hitowej produkcji w błyskawicznym tempie wzniosły aktorkę na szczyt, a jej zachwycające stylizacje z czerwonego dywanu, zapewniły jej miano prawdziwej ikony stylu.

Kristen Stewart w naturalnej wersji. Pokazała jak wygląda bez makijażu

Teraz z kolei zawładnęła światem beauty, zyskując miano ikony makijażu. Boynton słynie bowiem z zamiłowania do oryginalnych, wręcz futurystycznych makijaży, a każdy jej look błyskawicznie staje się inspiracją dla wizażystów na całym świecie.

Priyanka Chopra lansuje wielki trend w wakacyjnym makijażu oczu

Boynton udowodniła, że nie boi się eksperymentów — imponująco długie rzęsy, kreski w zgięciu powieki, czy makijaż w stylu lat 60. Aktorka decyduje się na naprawdę rozmaite połączenia, czym zawsze wzbudza zachwyt. Udało się jej wylansować także kilka trendów. To właśnie ona rozpoczęła modę na efektowny, nieco psychodeliczny makijaż w stylu tie-dye.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Jej najbardziej inspirujące looki znajdziecie w galerii poniżej. Podobają wam się?