Nie wyobrażamy sobie makijażu bez różu do policzków i bronzera. Te dwa produkty sprawiają, że twarz nabiera konturów, odpowiedniego wyrazu, no i oczywiście kolorów. Co może być bardziej dziewczęcego niż uroczy rumieniec? Mamy dzisiaj dla Was przegląd naszych ulubionych różów. Wśród propozycji z różnych półek cenowych z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

ZOBACZ KONIECZNIE: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA SWOJE ULUBIONE RÓŻE DO POLICZKÓW

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć jednego z największych bestsellerów marki BourjoisLittle Round Pot Blusher. Ten wypiekany róż dostępny jest w ogromnej gamie kolorystycznej, każda z Was z pewnością znajdzie wśród nich swój idealny odcień. Kupicie go w przystępnej cenie i gwarantujemy Wam, że spokojnie wystarczy Wam na co najmniej dwa lata codziennego używania.

Nie pominęłyśmy również kultowego produktu od marki Benefit. Mowa oczywiście o różu CORALista. Jak sama nazwa wskazuje kosmetyk ma koralowy odcień, jest delikatnie perłowy i rozświetlający. Jest idealny na lato i dlatego, że kojarzy nam się z wakacjami – chętnie sięgamy do niego przez cały rok.

A jeżeli nie wiecie, jak prawidłowo posługiwać się tym produktem – nauczymy Cię, jak IDEALNIE podkreślać policzki różem.

róż do policzków bell

5 najlepszy różów do policzków (FOTO)
Bell – 2Skin Pocket Pressed Rouge – ok. 10 zł

róż do policzków benefit

5 najlepszy różów do policzków (FOTO)
Benefit – CORALista – 159 zł

róż do policzków bourjois

5 najlepszy różów do policzków (FOTO)
Bourjois – Little Round Pot Blusher – ok. 40 zł

róż do policzków inglot

5 najlepszy różów do policzków (FOTO)
Inglot – Róż z rozświetlaczem FREEDOM SYSTEM – 29 zł

róż do policzków loreal

5 najlepszy różów do policzków (FOTO)
Loreal – True Match Le Blush – ok. 35 zł