Kolor, który najbardziej kojarzy się z jesienią? Oczywiście rudy brąz. Nic zatem dziwnego, że najbardziej popularna mascara w obecnym sezonie ma właśnie taki odcień. Brązowe tusze do rzęs gwarantują bardziej subtelny efekt makijażu niż czarne. Z jakimi cieniami do powiek komponują się najlepiej?

Bursztynowe paznokcie: nowy trend w stylizacji

Beżowe i brązowe cienie: Brązowy tusz do rzęs doskonale komponuje się z cieniami w odcieniach brązu i beżu. Taki makijaż jest naturalny i idealny na co dzień.

Zielone cienie: Brązowa mascara dobrze współgra z zielenią, zarówno z jej jaśniejszymi, jak i głębszymi odcieniami. To połączenie może nadać twoim oczom wyjątkowy blask, szczególnie jeśli masz piwne tęczówki.

Fioletowe cienie: Brązowy tusz do rzęs może stanowić ciekawy kontrast dla fioletowych cieni do powiek. To zestawienie może przyciągnąć uwagę i nadać twoim oczom głębi.

Różowe cienie: Brązowy tusz może również pasować do różowych cieni do powiek. To połączenie może stworzyć ciekawy duet i sprawić, że oczy będą wyglądać bardzo dziewczęco i naturalnie.

Najlepsze brązowe mascary

PUPA Milano VAMP!
Odcień: chocolate brown

Pupa Milano Vamp

Rzęsy jak u gwiazdy filmowej już w kilka sekund? Mascara Vamp! to efekt sztucznych rzęs bez ich uciążliwego przyklejania. Unikalna szczoteczka w kształcie klepsydry nadaje spektakularny, długotrwały efekt objętości, bez sklejania rzęs. Formuła łączy w sobie kompozycję naturalnych wosków ze specjalnym składnikiem polimerowym. Naturalne woski sprawiają, że konsystencja mascary jest bogata i kremowa. Składnik polimerowy tworzy na rzęsach specjalny film, który zwiększa trwałość mascary i jej odporność na rozmazywanie, a przy tym sprawia, że rzęsy pozostają miękkie i elastyczne.

Collistar MASCARA INFINITO
Odcień: brown

Collistar

Dzięki stronie z krótszego włosia aplikator rozprowadza się na całej długości od nasady aż po końcówki, aby nadać rzęsom objętość i podkręcenie. Dzięki przypominającemu grzebyk dłuższemu włosiu rzęsy są idealnie otwarte niczym wachlarz. Nałóż tusz od nasady rzęs po końcówki, używając przy tym części aplikatora z krótszego włosia. Na koniec podkreśl i rozdziel rzęsy dłuższym, przypominającym grzebyk aplikatorem, nadając im kształt wachlarza i definiując je.

CHARLOTTE TILBURY, Pillow Talk push up lashes
Odcień: Dream pop

Charlotte Tilbury

Pillow Talk Push Up Lashes zapewnia długotrwałą objętość, wydłużenie i 24-godzinny nieobciążający efekt liftingu.
Innowacyjna szczoteczka ma płaską stronę do nakładania tuszu i stronę do rozczesywania, z włosiem docierającym do każdej rzęsy od nasady aż po końce. Dzięki diamentowemu kształtowi włosie dopasowuje się do kształtu oka, zapewniając efekt otwartego spojrzenia.

Eveline Cosmetics, Variete
Brązowy, pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs

Eveline Cosmetics Variete

Bestsellerowy tusz w nowej, brązowej odsłonie! Jego trwała formuła oraz precyzyjna, silikonowa szczoteczka zwiększa objętość i wydłuża włoski, zapewniając wyjątkowy makijaż.

3ina THE COLOR MASCARA
Odcień: 575 brown

3ina THE COLOR MASCARA

Dzięki swoim żywym kolorom, Color Mascara nada Twoim rzęsom większą objętość i stawia je w centrum uwagi.

Niesamowicie zmysłowe makijaże w stylu old money i cherry cola