Kim Kardashian i Kylie Jenner, a uściślając mama i ciotka pięcioletniej North West są właścicielkami dwóch najpotężniejszych marek kosmetycznych na świecie. To, że dziewczynka interesuje się makijażem, ma sens. W czwartek Kim Kardashian udostępniła kilka filmów, na których jej córka prezentuje unikalną technikę konturowania twarzy.

Choć North z pewnością nauczyła się już nieco o strobowaniu i dropingu, to z pewnością jest na dobrej drodze do perfekcyjnego opanowania sztuki konturowania twarzy. I najprawdopodobniej podczas swoich szóstych urodzin będzie w tym dużo lepsza niż większość z nas.

ZOBACZ TEŻ: RODZINNA OBSESJA. 4-LETNIA NORTH WEST UZALEŻNIONA OD KOSMETYKÓW KIM KARDASHIAN?

Jej dumna mama opisała jeden z filmów „królowa konturowania”. Profesjonalna, pięcioletnia artystka makijażu na przemian używa pędzla i dłoni, koncentrując się głównie na obszarze wokół ust. Interesująca technika!

W jednym z wywiadów Kim Kardashian wyznała, że w przyszłości North West najprawdopodobniej zajmie się nagrywaniem tutoriali makijażowych. Podobno ma do tego smykałkę, ale według rodziców jest jeszcze zbyt mała, aby publikować w sieci.

ZOBACZ TEŻ: NORTH WEST ZROBIŁA ZDJĘCIE SWOJEJ MAMIE. INTERNAUCI OBURZENI! (FOTO)

Co wy na to?

5-letnia North West odtwarza konturowanie Kim Kardashian! Urocze!

5-letnia North West odtwarza konturowanie Kim Kardashian! Urocze!

5-letnia North West odtwarza konturowanie Kim Kardashian! Urocze!