W 2020 roku mieliśmy dużo czasu na eksperymentowanie z makijażem w domu. W 2021 roku przetestowaliśmy nasze nowo nabyte umiejętności. Warto ustalić, co stanie się jeśli w 2022 roku całkowicie wrócimy do normalności. Czego dokładnie możemy się spodziewać? Okazuje się, że makijaż w 2022 r. będzie odważny, ale praktyczny.

Trendy w makijażu 2022: odważne usta

Odważnie pomalowane usta będą modne znacznie bardziej niż wcześniej. W końcu porzucimy maseczki. Pojawią się zupełnie inne odcienie szminek, ale zaryzykujemy również z kształtem makijażu ust.

Makijaż ust to za mało? Teraz możesz dopasować kolor zębów do pomadki

Trend makijażu 2022: cyrkonie

Powrócą ozdoby przyklejane na skórę. Będziemy szukaćsposobów na upiększenie oczu w neutralnych tonach, ale za pomocą metalowych odcieni i dżetów.

 

Sonda

Instagramowy makijaż

Szukasz makijażowych inspiracji na Instagramie?

Trend w makijażu 2022: odcienie jagodowe, koralowe i czerwone

W 2022 roku stawiamy na odważne kolory, ale niektórzy wizażyści uważają, że dominować będą określone odcienie. „Po tym, jak w latach 90. pojawiły się brązy, spodziewam się, że wszyscy znów będą odkrywać ten kolor na ustach” – powiedziała Jonet Williamson, profesjonalna wizażystka i twórczyni treści na Instagramie i TikToku. Spodziewa się zobaczyć wiele odcieni „jagodowych, koralowych oraz czerwieni”.

W tej wiosce kupisz dom na wzgórzu z pięknym widokiem na jezioro. A wszystko to za… 4 złote!