Zofia Zborowska-Wrona dwa tygodnie temu urodziła pierwszą córeczkę. Jeszcze przed narodzinami chętnie dzieliła się na Instagramie przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa, ciąży oraz przygotowywania się na przyjście na świat dziecka. Nigdy nie kryła swojego ekologicznego podejścia do wielu spraw. Teraz zaapelowała na swoich InstaStory do firm, które pragną wysłać jej prezent związany z wyprawką dla dziecka. Poprosiła, by zamiast do niej, paczki trafiały do Domu Samotnej Matki, ponieważ tam przydadzą się o wiele bardziej.

Hilary Duff w odważnej sesji porodowej. Podzieliła się z fanami intymnymi zdjęciami

Zofia Zborowska-Wrona nie przyjmuje prezentów?

Aktorka uwielbia poruszać tematykę parentingową i stara się przekazać swoim obserwatorkom sposób, w jaki kompletowała wyprawkę dla swojej córki oraz dzieli się przeróżnymi przemyśleniami i radami, które wynikają z jej praktyki. Jako osoba o dużych zasięgach, bardzo często otrzymuje propozycje współprac. Wspomniała o tym na jednych z ostatnich InstaStory i zaapelowała, by więcej nie proponować jej influencerskich współprac, bo zapewniła już dziecku wszystko, czego potrzebuje.

„Niczego nie potrzebujemy z Nadziejką. Absolutnie wszystko już mamy, zatem dziękujemy za wszystkie propozycje współprac i prezentów, ale tak jak już napisałam: wszystko mamy. Rzeczy, które firmy mimo braku mojej odpowiedzi wysyłają w ramach prezentu, oddaję osobom potrzebującym. Lepiej przekażcie te rzeczy do Domu Samotnej Matki” – zaapelowała, próbując stanowczo dać znać firmom, że nie chce przyjmować prezentów.

Influencerka pokazała się w bikini 13 dni po porodzie. Nie chce, by młode mamy wstydziły się swoich ciał

Kompletowanie wyprawki dla noworodka

Przy okazji Zofia Zborowska-Wrona wyznała, czym kierowała się kompletując wyprawkę dla swojej córeczki. Jak się okazuje, robiła to bardzo rozsądnie, kierując się funkcjonalnością. Nie mogło zabraknąć niezbędnych przedmiotów, jednak bardzo dbała, by w wyprawce nie znalazły się różne zbędne akcesoria. Pragnęła, aby została ona stworzona zgodnie z ideą less waste.

„Całą wyprawkę kompletowałam długo i bardzo świadomie, starając się, aby w jej skład wchodziły rzeczy tylko niezbędne. Nigdy nie należałam do osób typu „dają to bierz”. Staram się żyć według idei less waste” – zaznaczyła.