Kobiety, które farbują włosy, doskonale zdają sobie sprawę, jak dużo czasu i pracy wymaga utrzymanie ich w świetnej formie. Za każdym razem, kiedy Twój kolor blaknie, obiecujesz sobie, że już nigdy ich nie pofarbujesz? Niektórzy wierzą, że farbowanie jest jak tatuaże: może uzależniać. Co zrobić, aby kolor wyglądał rewelacyjnie między wizytami u fryzjera? Mamy na to sposób!

Niestety blaknięcie włosów, czai się za rogiem każdej kobiety, która decyduje się na zmiany. Comiesięczne, wielogodzinne wizyty u fryzjera są wyczerpujące. Swędzenie głowy, zapach amoniaku mogą doprowadzić do szaleństwa. Na szczęście słomiany, nieatrakcyjny kolor możesz zamienić w prawdziwe cudo już w pięć minut oraz bez wychodzenia z domu. Brzmi wspaniale, prawda?

ZOBACZ TEŻ: FRYZJERKA BEYONCE UJAWNIA SEKRET TRWAŁEJ KOLORYZACJI! DOŚĆ NIETYPOWY, ALE…

Soft Toner marki Revlon Professional to rozwiązanie, którego szukasz. Rzeczywiście tonuje i neutralizuje pasma w jedyne pięć minut. Wspiera włosy i między kolejnymi zabiegami podtrzymuje ich optymalny odcień.

Dynamika jest prosta: nakłada się go na mokre włosy jak maskę. Specjaliści stosują go z delikatnym masażem, szczególnie w najbardziej zniszczonych miejscach. Pozwól wchłonąć się substancji, następnie umyj i wysusz włosy.

Choć kosmetyk występuje w czterech odcieniach, zaleca się, aby zabieg pozostawić profesjonalistom. Dlaczego? Fryzjer wybierze dla Ciebie odcień optymalny. Formuła nie zawiera amoniaku, lecz składniki delikatne dla włosów. W kosmetyku znajduje się między innymi masło shea.

ZOBACZ TEŻ: FALLAYAGE, CZYLI TREND, KTÓRY POKOCHAŁY WSZYSTKIE BRUNETKI! (FOTO)

Zachęcamy do rozmowy z fryzjerami. Ta metoda działa cuda i oszczędza czas oraz pieniądze.

Spróbujecie?