Małgorzata Rozenek nie boi się eksponować swojego ciała i chętnie pokazuje efekty ciężkiej pracy na siłowni. Serca swoich fanów zdobyła szczerością i otwartością w rozmowie na trudne tematy. Nic więc dziwnego, że jej działania i nowe projekty śledzi prawie milion osób w mediach społecznościowych. Tym razem jest o niej głośno z powodu bardzo zmysłowej sesji, której efekty wrzuciła na swój instagram.

ZOBACZ TEŻ: SZTUCZNA INTELIGENCJA OCENIŁA ICH URODĘ. TYLKO JEDNĄ UZNAŁA ZA PIĘKNĄ

Na zdjęciu widzimy Małgorzatę, która siedzi na krześle ubrana jedynie w oversize’owy i bardzo seksowny trencz projektu Celine. Poza modelki również nie jest bez znaczenia – przechylona na bok głowa i wyeksponowane nogi dodają fotografii pikanterii i zmysłowego wydźwięku. Oto i ono:

W komentarzach przelewa się fala pozytywnych i ciepłych słów skierowanych do Małgorzaty. Fani zachwycają się naturalnością oraz świetnym wyborem modowym Rozenek. Nic dziwnego – dom mody Celine jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych marek, a ich projekty są uważane za luksusowe i prestiżowe.

Inni większą uwagę poświęcają samej modelce, mówiąc, że ma najzgrabniejsze nogi show biznesu oraz najbardziej seksowne włosy.

A jak Wam podoba się nowa stylizacja Małgoni?