Zielono za oknem, zielono w modzie, zielono i w makijażu oczu.
Podążając za trendami, przedstawię Wam makijaże mojego pędzla, w których zieleń jest dominującym akcentem.

Pierwszy makijaż jest przeznaczony głównie dla dziewczyn o jasnej, porcelanowej karnacji, mającej czasem skłonność do pokrywania się piegami.
Jest to makijaż delikatny, subtelny, nadający oczom wyraz radości i świeżości. Skupiłam się na jednym, żywym odcieniu zieleni – jest nim pomalowana cała górna powieka, cień został również rozmazany pędzelkiem na dolnej powiece. Do tego soczysty błyszczyk i promienny makijaż gotowy!

 

W drugim makijażu doskonale będzie wyglądał każdy typ urody. Jest to klasyczny, uniwersalny makijaż na co dzień, z działu „makijaż, którego prawie nie ma”.
Powieki w tonacji zgaszonej zieleni – cień został nieznacznie wyciągnięty poza kontur oka. Rzęsy są bardzo delikatnie podkreślone czarnym tuszem..
Usta w jednej z wersji modnego koloru nude – zaznaczone mlecznobrązową konturówką i wzmocnione delikatnie dodatkiem jasnego brązu.

Trzeci makijaż – również uniwersalny pod względem doboru do karnacji.
Powieki malujemy dwoma odcieniami zieleni – perłową jasną zielenią w wewnętrznych kącikach i matową, ciemną zielenią na zewnątrz. Dolną powiekę podkreślamy ciemnozieloną kredką. Mocno tuszujemy rzęsy. Proponuje pomalować usta na wyrazistszy kolor – koncentrując się na ceglastych odcieniach brązu. Makijaż idealny na wieczorne wyjście, przyjęcie weselne itp.

Wizażystka Joanna Kruczek www.tapetowanie.org