Żadna z gwiazd nie ma takich fanów jak Zendaya. Podczas gdy inni miłośnicy popkultury z niecierpliwością czekają na wszelkie ciekawostki związane z królewskim ślubem lub na wprowadzenie na rynek ich ulubionego produktu (mówimy o tobie Rihanna), fani aktorki/piosenkarki poruszają zupełnie inny, nieistotny temat: wygląd jej stóp. Bardziej szczegółowo, jej stopy wypaczone i powiększone przez złudzenie optyczne…

Pozwólcie nam wyjaśnić. Kilka dni temu Zendaya opublikowała na Twiterrze kilka zdjęć ze swoim psem z basenu. Na niektórych fotografiach złudzenie optyczne stworzone przez wodę sprawiło, że stopy gwiazdy wyglądały na nieco większe i zniekształcone. Choć jest to całkowicie naturalne, jej fani natychmiast wykorzystali efekt i próbowali uczynić go memem.

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND MAKIJAŻOWY WIOSNY! WYGLĄDA NIEZIEMSKO!

Niektórzy tak przerabiali zdjęcia, aby jej stopy były jeszcze większe i jeszcze bardziej dziwacznie ukształtowane. Wkrótce platformę zalało tak dużo zdjęć aktorki, że ta postanowiła na nie odpowiadać. Tym samym pokazała, jak duży dystans ma do swojego ciała.

Poniżej zamieszczamy kilka przykładów internetowego hejtu, z którym spotkała się Zendaya. Pomimo tak dużej ilości memów i zdjęć wykorzystanych przez Internautów nie zaatakowała ich krzywdzącymi opiniami lub też groźbami.

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA ZASKAKUJE FRYZURĄ! POKAZ KOBIECOŚCI, CZY BRAK SZACUNKU DO OSCARÓW?

Co sądzicie o tej sytuacji?