Zendaya jest u szczytu swojej kariery aktorskiej i nie zamierza zwalniać tempa. Drugi sezon jej przebojowego serialu „Euphoria” miał premierę w tym miesiącu, ale w przeciwieństwie do wielu innych seriali streamingowych, odcinki wypuszczane są co tydzień, a nie od razu. Wszyscy, w tym Zendaya, zapewniają oszałamiające sylwetki w nowym sezonie, a dramat tylko się pogłębia.

Premiera drugiego sezonu ma miejsce w czasie, gdy Zendaya nie mogła przestać zachwycać się swoim chłopakiem, Tomem Hollandem. Inne jej projekty odnoszą spektakularne sukcesy. Obejmują one premierę filmu Marvela „Spider-Man: No Way Home” oraz pierwszego z dwóch filmów „Diuna”.

„Emily in Paris” – Netflix uczy fanów serialu, jak prawidłowo wymówić jego nazwę!

„Euphoria” powraca i po raz kolejny poszerza filmografię aktorki. Drugi sezon wyemitowano po parze odcinków specjalnych — „Rue” i „Jules”, nazwanych na cześć głównych bohaterów, którzy rozeszli się pod koniec pierwszego sezonu. Wyemitowano je jako pomost między dwoma sezonami. Mimo to fani mogą nie wiedzieć, w co się „pakują” włączając sezon 2, a Zendaya ma dla nich ostrzeżenie.

Zendaya wydaje ostrzeżenie dotyczące treści w serialu „Euforia”

„Euphoria” to serial o traumie, miłości i licealnych doświadczeniach i chociaż stara się zobrazować trudną prawdę o tym doświadczeniu, naturalnie dramatyzuje i popycha sprawy w kierunkach, które mogą nie być realistyczne. Jest to naturalnie część doświadczenia telewizyjnego, ale mimo wszystko Zendaya ma ostrzeżenie dla widzów. Według People, sezon 2 „Euforii” został znacznie opóźniony z powodu pandemii COVID-19. Sezon 1 miał premierę w 2019 roku, trzy lata temu. Mimo wszystko jego fani pozostali lojalni i chętnie wracają do oglądania. Zendaya wypowiedziała się na Instagramie na temat serialu. „Wiem, że mówiłam to już wcześniej, ale chcę powtórzyć wszystkim, że„ Euphoria ”jest dla dojrzałych odbiorców”. Kontynuowała: „Ten sezon, może nawet bardziej niż poprzedni, jest głęboko emocjonalny i porusza tematy, które mogą być triggerujące i trudne do oglądania”.

Tematy dla dorosłych, takie jak zażywanie narkotyków, seks i przemoc fizyczna, były już obecne w serialu. „Proszę oglądajcie serial tylko wtedy, gdy czujecie się komfortowo. Dbajcie o siebie i wiedzcie, że tak czy inaczej nadal jesteście kochani i nadal czuję wasze wsparcie”. Aktorka opublikowała podobne ostrzeżenie przed premierą pierwszego sezonu, która wtedy była tym bardziej przejmująca, że nikt nie wiedział, co dokładnie będzie działo się w serialu.

Gdzie najłatwiej zarazić się koronawirusem? Naukowcy przedstawili niebezpieczny ranking

Sonda

Jesteś fanką/fanem tego serialu?