Zendaya jest jedną z tych celebrytek, które nie owijają w bawełnę. Ilekroć wypowiada się na tematy związane z urodą, nadstawiamy uszu, aby usłyszeć, co chce przekazać nam młoda aktorka. Niejednokrotnie zastanawiałyśmy się, czy nie boi się mówić o wartościach, które wyznaje. Tym razem ponownie jesteśmy pozytywnie zaskoczone.

Podczas panelu BeautyCon stwierdziła, że Hollywood wpisuje ją w akceptowalną wersję czarnej dziewczyny, a to musi się zmienić. Twierdzi, że kobiety są zbyt interesujące i zbyt piękne, aby być przypisywane do konkretnych szufladek. Od razu zaproponowała też rozwiązanie.

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND MAKIJAŻOWY WIOSNY! WYGLĄDA NIEZIEMSKO!

Twierdzi, że my kobiety musimy wytyczać nowe ścieżki, ponieważ współczesne standardy piękna kreowane między innymi w Hollywood, są zbyt wygórowane i nie pasują do większości kobiet, a jedynie do garstki reprezentantek płci pięknej.

To bardzo wartościowy głos w świecie, w którym kobiety rezygnują z siebie po nieudanym wyścigu z ideałami, które w rzeczywistości nie istnieją. Aktorka cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Dobrze, że kobieta posiadająca zadatki na wielkoformatową gwiazdę nie boi się mówić otwarcie o problemach współczesnych kobiet.

ZOBACZ TEŻ: PHOTOSHOPOWA WPADKA KIM KARDASHIAN. CELEBRYTKA SIĘ TŁUMACZY! (FOTO)

Co o tym sądzicie?

Taking photos of yourself with the back camera can be difficult…but worth it.

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Wardrobe change✨

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Oscars 2018

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)