Na co dzień mierzysz się z mokrymi pachami i nie rozstajesz się z dezodorantem? Próbowałaś już niemalże wszystkiego, ale wiele metod zawiodło twoje oczekiwania? Najnowsze doniesienia z branży medycznej odmienią twoje życie na zawsze. Amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA) właśnie zatwierdziła najnowszy sposób na leczenie nadmiernej potliwości pod pachami.

Qbrexza to chusteczka lecznicza, która bezpiecznie i skutecznie leczy nadmierną potliwość. Lek znajduje się w chusteczce, która stosowana codziennie, redukuje aktywność gruczołów potowych. Jeśli brzmi to dla Ciebie, jak coś, co podrażnia skórę, musisz wiedzieć, że dermatolodzy mają zupełnie inne zdanie. Joshua Zeinchner wytłumaczył działanie chusteczki.

ZOBACZ TEŻ: PODCZAS STOSOWANIA ANTYPERSPIRANTU POPEŁNIASZ BŁĄD!

Antyperspiranty zapobiegają przedostawaniu się potu na powierzchnię skóry. Sole glinu tworzą „zatyczki” w gruczołach potowych, które blokują pot. Qbrexza jest bezpieczniejsza. Zmniejsza aktywność gruczołów potowych, więc od samego początku zauważysz znaczny spadek ilości wydzielanego potu.

Chusteczki zawierają tę samą substancję czynną, która obecnie dostępna jest w wielu tabletkach. Działa natomiast bez efektów ubocznych, które mogą pojawić się podczas leczenia doustnego. Produkt stosuje się raz dzienne. Pacjenci, którzy wzięli udział w badaniach, zauważyli znaczą redukcję potu.

ZOBACZ TEŻ: 3 PRZEPISY NA DEZODORANTY DOMOWEJ ROBOTY. PRAWIE NIC NIE KOSZTUJĄ…

Z porzuceniem swoich dezodorantów będziecie musiały poczekać do października 2018 roku, bowiem dopiero wtedy chusteczki trafią do amerykańskich aptek. Mimo to, jeśli jesteście wyjątkowo spoconymi osobami i marzycie o suchych pachach, zarezerwujcie wizytę u dermatologa i skonsultujcie możliwość stosowania tej wspaniałej nowości.

Co wy na to?