Portal People donosi, że Gigi Hadid i Zayn Malik nie są już parą. Przyjaciel rodziny miał potwierdzić, że rozstali się po ostatnim incydencie, ale nadal oboje są dobrymi rodzicami. Gigi i Zayn po raz pierwszy nawiązali romans w listopadzie 2015 roku i od tego czasu spotykali się z małymi przerwami. Ich zerwanie to konsekwencja ostatnich doniesień na temat rzekomego pobicia matki Gigi przez Malika.

Kurtka Gigi Hadid to jesienny must-have

Chociaż nie złożono oficjalnego raportu policyjnego, zarówno Gigi, jak i Zayn wydali w czwartek oświadczenia dotyczące incydentu. „W celu ochrony przestrzeni dla Khai, zgodziłem się nie kwestionować roszczeń wynikających z kłótni, jaką odbyłem z członkiem rodziny mojej partnerki, który wszedł do naszego domu, gdy mojej partnerki w nim nie było” – napisał Zayn w swoim oświadczeniu.

W drugim oświadczeniu dla TMZ dodał: „Stanowczo zaprzeczam, że miałbym uderzyć Yolandę Hadid i ze względu na moją córkę odmawiam podania dalszych szczegółów. Mam nadzieję, że Yolanda ponownie rozważy swoje fałszywe zarzuty i podejmie działania w celu rozważania problemów rodzinnych na osobności”.

Przedstawiciel Gigi Hadid również wydał oświadczenie. „Gigi koncentruje się wyłącznie na tym, co najlepsze dla Khai. W tym czasie prosi o prywatność”.

Uczennice nie mogą nosić spodni jako stroju galowego. Czy to dyskryminacja? Dyrektorka odpowiada

Sonda

Torebki

Jaki rodzaj torebki lubisz nosić najbardziej?