Najwyższy czas pożegnać pełen nieprzewidywalnych wydarzeń 2020 rok.  Nowy limitowany kalendarz 2021 YOPE to najlepszy towarzysz na nadchodzące dni, tygodnie i miesiące. Kup go dla siebie i obdaruj nim swoich bliskich, aby w ciągu kolejnych 365 dni nigdy nie zabrakło Wam czasu, aby być blisko.

ZAPLANUJ DOBRY ROK

Stwórz swój najlepszy plan na 12 miesięcy. Obserwuj siebie, swoje uczucia, pielęgnuj relacje z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Niech pozytywne emocje, bliskość z rodziną i przyjaciółmi i wewnętrzna równowaga będą Twoim priorytetem. Pomogą Ci w tym rozpisane w kalendarzu okazje do świętowania, proste inspiracje i pomysły na wspólne spędzanie czasu.  To najlepsze, czym możesz dzielić się z bliskimi każdego dnia przez cały rok.

Nowości Yope do pielęgnacji włosów. Naturalnie niezwykła pielęgnacja włosów

LIMITOWANY KALENDARZ YOPE PRZEZ CAŁY ROK!

To już druga edycja limitowanego kalendarza YOPE. Jego autorką, tak jak w zeszłym roku, jest Bożena Kowalkowska, która nie tylko wie, jak doskonale planować czas, ale także z powodzeniem uczy tego innych. I choć wydawałoby się, że w kalendarium nie da się wymyśleć nic nowego, dzięki jej pomysłom kalendarz YOPE zaskoczy Cię dobrą energią i przyjemnością planowania marzeń i zadań.

Kalendarz YOPE jest tradycyjnie podzielony na kwartały, którym nieszablonowo przypisane zostały nowe znaczenie, rytuały i inspiracje. Ich filarami są: spokój, uniesienie, spełnienie i miłość, dzięki którym każda z czterech części roku przyniesie nowe doznania i uczucia. Wystarczy je spisać w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu otwierającym każdy nowy kwartał, aby móc wracać do nich, kiedy tylko potrzebujesz. Widok na cały miesiąc sprawdzi się w wyznaczaniu rytmu na cztery tygodnie. Układ tygodnia zbudowany został zgodnie z ideą tworzenia listy zadań, czyli pionowo, co ułatwi Ci zaplanowanie poszczególnych dni tygodnia.

Teraz już tylko wystarczy z radością powitać Nowy Rok 2021 i świadomie gospodarować czasem tak,  aby zawsze znaleźć okazję do pielęgnowania tego, co w życiu najważniejsze. Dziś, jutro i przez cały rok.

Kalendarz 2021 jest dostępny na www.yope.me.

Kalendarz

*materiał prasowy