Wybierasz się na piknik lub zamierzasz urządzić go samodzielnie? Letnie nowości w ofercie Sinsay ułatwią stworzenie atrakcyjnej oprawy spotkań w plenerze. Praktyczne akcesoria i dekoracje wyróżniają się tropikalnymi motywami oraz sorbetową kolorystyką.

Najgorsze urodowe błędy, jakie możesz popełnić przed imprezą

Akcesoria na piknik

Kolekcja Garden Party powstała z myślą o plenerowych imprezach, plażowych piknikach i spotkaniach w parku. Jej podstawę stanowią klasyczne akcesoria na piknik, czyli koce w soczystych odcieniach lawendy, różu, turkusu lub oranżu. Pozostałe elementy wpisują się w kilka wiodących motywów, które umożliwią stworzenie spójnej oprawy wydarzenia. Wzrok przykuwają zdobne kieliszki w kształcie flaminga oraz silikonowe foremki do kostek lodu do kompletu.

Akcesoria na piknik

Akcesoria na piknik

Akcesoria na piknik

Akcesoria na piknik

Towarzyszą im  jednorazowe talerzyki i kubeczki w ananasy oraz dzbanek z kranikiem i szklanki w kształcie kaktusów. W kolekcji nie zabrakło też praktycznych akcesoriów, które sprawdzą się niezależnie od charakteru imprezy, takich jak przenośny zestaw do krojenia owoców, wielorazowe słomki lub butelki na wodę z atrakcyjnymi motywami. Akcesoria na piknik z Sinsay uzupełniają różne wzory efektownych, papierowych dekoracji, które po złożeniu bez problemu zmieszczą się w koszu piknikowym.

Jak często korzystasz z telefonu? Na tej podstawie można sprawdzić, czy grozi Ci… nadwaga