Dołącz do #GlamQUEENS stwórz własny makijaż inspirowany Naomi Campbell Glam Rouge – wygraj 2000 zł i wyjazd na weekend do Krakowa w towarzystwie Influencerek @PannaJaonna oraz @CheersMyHeels!

Doskonały makeup – odkryj swój styl!

Pamiętaj, każdy ma w sobie coś wyjątkowego! Dlatego też makeup powinien to podkreślić i wyeksponować, jednocześnie wyrażając Twój oryginalny styl. Odkrywaj nowe rozwiązania, szukaj inspiracji m.in. na kanałach społecznościowych Influecerek specjalizujących się w stylizacjach makeup’owych np. @PannaJoanna, zawsze jednak pamiętaj o tym, aby tworzony makijaż był spójny z Tobą. Warto wspomnieć, że od kilku sezonów dominuje przede wszystkim naturalność, dlatego podczas tworzenia makeup’u każdorazowo podkreśl swoje naturalne piękno. Korzystaj z lekkiego podkładu, korektora, subtelnych kolorów (brzoskwiniowy cień, nude lub delikatny róż szminki itp.) – jednak nie bój się także eksperymentować! Nawet znakomity makeup potrzebuje uzupełnień, aby uzyskać zniewalający efekt! W jaki sposób możesz to zrobić? Na pewno odpowiednią stylizacją, ale nie tylko! Co jeszcze wzmocni efekt? Poniżej znajdziesz odpowiedź!

Idealne uzupełnienie makeup’u – Naomi Campbell Glam Rouge

Makijaż tak jak każda stylizacja potrzebuje ciekawego wykończenia – takim przykładem może być najnowszy zapach Naomi Campbell Glam Rouge. Jego wyjątkowe połączenie stylu glamour, seksapilu i charyzmy pozwoli Ci błyszczeć dosłownie w każdej sytuacji. Nieoczywiste połączenia (zapach zaczyna się od odświeżających aromatów cytrusów, przechodząc w słodki migdał, kwiat pomarańczy oraz nuty brzoskwini, kończąc na dominującym piżmie i wanilii tworzy wyjątkową i zmysłową mieszankę), pozwolą Ci wydobyć z każdej kreacji to, co najlepsze, ale także doskonale podkreślić i uwypuklić elementy, które chcesz wyeksponować. Połączenie indywidualnego makeup’u dopełnione najnowszych zapachem Naomi Campbell Glam Rouge pozwoli Ci zabłysnąć zawsze i wszędzie oraz wykrzesze z Ciebie prawdziwą boginię. Wartym podkreślenia jest fakt, że najnowsza woda toaletowa Naomi Campbell dostępna jest wyłącznie w sieci drogerii Rossman od czerwca.

Stwórz własną wersję, dołącz do #GLAMROUGE i wygraj 2000 zł!

Premiera Naomi Campbell to także okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie. Zadanie konkursowe brzmi – pokaż nam swój wyjątkowy makijaż lub stylizację zainspirowane Naomi Campbell Glam Rouge! Co możesz wygrać? Główną nagrodą jest 2000 zł na własne stylizacje oraz weekendowy wyjazd do Krakowa w towarzystwie dwóch Influencerek – @PannaJonna (specjalistka od makijażu) oraz @CheersMyHeels (specjalista od mody). Podczas wyjazdu sporo będzie się działo – zrobicie wspólne zakupy, nakręcicie materiał na vloga, czeka Cię także sporo niespodzianek. Jeśli nie uda Ci się zdobyć nagrody głównej masz szans na nagrody dodatkowe – do wygrania 250 zestawów, w których znajdziesz wody toaletowe Naomi Campbell Glam Rouge oraz podwójne zaproszenie do kina. Konkurs trwa w dniach 4.06 – 15.07. Stwórz własną stylizację, dołącz do #GLAMQUEENS i wygraj!

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz na stronie http://wizaz.pl/akcje/glamrouge/